Gökyüzü Lisesi l Sky High RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Anja Delon'cia.

2 posters
YazarMesaj
Anja Anichka Delon'cia
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Anja Anichka Delon'cia

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Baştan Çıkartma

Anja Delon'cia. Empty
MesajKonu: Anja Delon'cia.   Anja Delon'cia. Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 8:11 pm

*Anja Anichka Delon'cia
*Biraz şımarığım. Ne dersem o olsun isterim. Verilen emirlere sinir olurum. Çoğu kez bunları umursamam zaten. Her şeyi herkesin yüzüne açık açık söyleyebilirim, bu bazen bazılarının sinirini bozup, kızdırsa bile. Herkes dışardan beni soğuk biri olarak tanır; ama onlar hiçbir zaman benim kabuğumu kırıp, gerçek kimliğimi öğrenmediler, öğrenmeye de çabalamadılar. Güvendiklerim kişilere karşı da bazen sivri dilli yaklaşsam da, onlarla vakit geçirirken en azından daha candan davranıyorum.
*Annemin baştan çıkarma yetisi vardı, babam da haklı-haksız her durumda kendi fikrini insanlara inandırabiliyordu kısa sürede hatırladığıma göre. Babam için hatırladığıma göre dedim değil mi? Ben küçükken boşandılar da, annemle kalıyorum artık.
*16
Flâvio Lopez Winther
Kurucu Admin & Okul Müdürü
Kurucu Admin & Okul Müdürü
Flâvio Lopez Winther

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Uçabilme, Yakın Dövüş

Anja Delon'cia. Empty
MesajKonu: Geri: Anja Delon'cia.   Anja Delon'cia. Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 8:34 pm

Annen sana en güzel mirasını bırakıyor çocuk.

Baştan Çıkartma: Bir kişiyi her türlü baştan çıkartabilirsin.
http://gokyuzu-lisesi.yetkinforum.com

Anja Delon'cia.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anja Delon'cia.
» Anja Anichka Delon'cia'ın Odası