Gökyüzü Lisesi l Sky High RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Loxnip Petrov

YazarMesaj
Loxnip Petrov
Kahraman Beden Jimnastiği Öğretmeni
Kahraman Beden Jimnastiği Öğretmeni
Loxnip Petrov

Kahraman Lakabı : Phan-man (Phantom-Human)

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Yarı Hayalet

Loxnip Petrov Empty
MesajKonu: Loxnip Petrov   Loxnip Petrov Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 5:21 pm

Ad-Soyad:Loxnip Petrov

Kişisel Özellikleriniz:
~Cesur
~Sert
~Gözden Uzak Olmayı Sever
~Kararlıdır
~Dakiktir
~Aşırı Titizdir
~Adrenalini Çok Sever

Aile Geçmişi: Ailem hakkında pek bir bilgim yok. Ben henüz çok küçükken ikisi de bir cinayete kurban gittiler. Beni - annem ve babam gibi - bir süper aile evlatlık aldı. Küçüklüğüme dair hatırladığım en belirgin şey; annem ve babam ellerinde bavullarıyla arabalarına gidiyorlardı ve bir grup insan onlara bağırıyordu: "Gidin buradan ucubeler, sizler insan değilsiniz!". Annem sanırım görünmez olabiliyordu, ya da eşyaların arasında kamufle, tam hatırlayamıyorum... Babam ise duvarlardan rahatlıkla geçebiliyordu. Beni eğlendirmek istediğinde eline bir şey alır ve diğer elini içinden geçirirdi. Bazen rüyamda onları görürüm ve sonra kendimin bir hayalet olduğunu hissederim. Annem gibi görünmez, babam gibi nesnelerin içinden geçebilen. Ama insan da olabiliyordum. Yani bir nevi yarı-hayalettim... Geçmişi araştırmayı severim ve atalarımın Viking olduğunu öğrendim; İsveçli Vikingler...

Role Play Yaşı: 24

Loxnip Petrov
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Loxnip Petrov
» Daniel Petrov'ın Odası
» Petrov Ailesine Katılmak İsteyenler!