Gökyüzü Lisesi l Sky High RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ben Geldim

+16
Claudia Chevalier
Melissa Millbrook
Pearl Beth Truepows
Samenta Elãinê Kesty
Eärwen Claudia Aldaríon
Anja Anichka Delon'cia
Daniel Petrov
Luthièn Moreau
Repalen Zuprak
George Crownie
AdeLa Miranda Liddle
Olivia Yvonne Knollys
Eliesha Hallyn Knollys
Loxnip Petrov
Cathrinë Vera Or'chid
Flâvio Lopez Winther
20 posters
YazarMesaj
Flâvio Lopez Winther
Kurucu Admin & Okul Müdürü
Kurucu Admin & Okul Müdürü
Flâvio Lopez Winther

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Uçabilme, Yakın Dövüş

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 3:17 pm

Sitemize ilk kez mi geliyorsunuz ? O zaman burada tanışalım...
http://gokyuzu-lisesi.yetkinforum.com
Cathrinë Vera Or'chid
Admin & Müdür Yardımcısı & Savaş Teknikleri Öğretmeni
Admin & Müdür Yardımcısı & Savaş Teknikleri Öğretmeni
Cathrinë Vera Or'chid

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Düşünce Okuyabilme

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 4:42 pm

Öhöm..Açılışı ben yapmak istedim (:
Senem,14(Aslında 15'ten gün aldım siz beni 15 olarak görün),Lise 1 e geçtim (Resmen Çömez durumu) 1,5 yada 2 yıldır rp yapıyorum (tam zaman hatırlamıyorum ama sallayın)
Dans etmeyi-müzik dinlemeyi-avazımın çıktığı kadar bağıra bağıra şarkı söylemeye bayılırım.Vs. vs.(:
Loxnip Petrov
Kahraman Beden Jimnastiği Öğretmeni
Kahraman Beden Jimnastiği Öğretmeni
Loxnip Petrov

Kahraman Lakabı : Phan-man (Phantom-Human)

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Yarı Hayalet

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 4:54 pm

Sadece Ömer tanıyor galiba beni, ben de kendimi tanıtayım Razz

Ali,15(Nisanda 15 yaşımı doldurdum artık 16'dan gün alıyorum Razz), Lise 2, Rp yapmayı seviyorum Razz

Gitar Çalmak, Albüm İncelemek, Pc ve Ps3'te Oyun Oynaya Oynaya Delirmek, İnternette Dolaşmak vs. Favori Aktivitelerim Razz
Eliesha Hallyn Knollys
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Eliesha Hallyn Knollys

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Ateş Kontrol Edebilme

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 6:14 pm

Pek tanınmayanlardanım sanırım Razz

Adım Merve, 14 yaşındayım. Ara sıra rp yapıyorum.

Kitap okumayı, müzik dinlemeyi, film izlemeyi falanı filanı çok seviyorum Razz

Sormak istediğiniz bişey varsa sorabilirsiniz Razz Msn'imi de eklemek istiyosanız pm Razz
Olivia Yvonne Knollys
I. Sınıf Kahraman Yardımcısı
Olivia Yvonne Knollys

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Maddeleri Çoğaltabilme

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 6:27 pm

Elif bende Razz Lise 1e geçtim aynen çömez durumları felan *-*

Arada rp yaparım

En sevdiğim şey pc .D Çok sıcakkanlıyımdır felan^^ Yakın arkadaşlarımla eğlenmeyi severim bide.
AdeLa Miranda Liddle
Café Bruno Sahibi
Café Bruno Sahibi
AdeLa Miranda Liddle

Kahraman Lakabı : Mir

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Dokunduğunu Yakabilme

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 10:35 pm

Bende Aysegül bana İcerose derler Razz
Adanalıyım xD xP
15,5 bilemedin 15 yaşndaım xP
Gitar çalmaya baylırm.Müzik dinlemeden hayat geçilmez xP
Müziksiz hayata hayır diorm müzik manyagıymdır Cool
George Crownie
Kahraman Teknoloji Bilgisi Öğretmeni
Kahraman Teknoloji Bilgisi Öğretmeni
George Crownie

Kahraman Lakabı : Hard Man :) or Iron MaN

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Süper Güç

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 4:09 am

UmuT, 17, RP yapmayı sevdiğim için bu tür sitelere üyeyim. Daha çok FRP yaparım. Hele MsN FRP ise kendimi tutamayıp kaptırabilirim.

Gitar çalmayı severim fakat beceremiyorum Razz Müzik vazgeçilmezim. Yeni çıkan tüm oyunları oynamaktan zevk alırım. Her ay 1 oyun bitirmeden rahat duramam. Oyun ve Müzik delisiyimdir. İleride istediğim meslek Bilgisayar Mühendisliği (Daha fazla ne kdr ilerde olacaksa. Nasıl olsa Son senem Smile) . Yarışmacı Arkadaşlara Başarılar Diliyorum Razz:P:P puhaha
Repalen Zuprak
Repalen Zuprak

Kahraman Lakabı : Sakız Adam :D

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Esneklik

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:21 am

Adım Alperen 16 yaşındayım bebelerin takıldığı RP'lerden bıkım Very Happy

Rp yapmayı şiir yazmayı nette takılmayı proje üretmeyi Very Happy roman yazmayı çok severim..

Yarışmaya antepten katılıyorum hepinize başarılar Smile
Luthièn Moreau
Kurtarma Teknikleri Öğretmeni
Kurtarma Teknikleri Öğretmeni
Luthièn Moreau

Kahraman Lakabı : Emotion xD

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Duyguları kontrol edebilme

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:35 am

Selam ben Merve Razz Ocakta 16 olcam Razz nese rp yapmayı severim Razz müziği severim resim yaparım, gitar ve piano çalıyorum mmm bu kadar Razz

herkes hoşgelmiş
Daniel Petrov
Daniel Petrov

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Kamuflaj

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:40 am

Ben Onur ama bana Kafaci dersler
17 ime basmak üzereyim.
Rp sitelerine üye olmaya bu sene başladım
En büyük tutkum kitap okumak ve yazmak...
Mersinden katılıorum yarışmaya Razz
Mersin merkezden olupta tanışmak isteyen varsa pm atsın....
Anja Anichka Delon'cia
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Anja Anichka Delon'cia

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Baştan Çıkartma

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 1:20 pm

Ekin ben de ^^ İstanbul'dan What a Face

Resim çizmeyi çok severim cyclops manga tarzı. cyclops güzel de çizerim (!) xD
Anime izlemeyi ve manga okumayı falan severim cyclops öhe nebilim cyclops
J-Dramalar falan arada izlerim.

TV ile aram pek yok xD

Müzik olarakkk... rock dinlerim. bi aralar baya bi guns n'roses , rhcp , paramore hayranı falandım. cyclops ama eskisi kadar dinleyemiyorum işte xD indirmeye üşendim formattan sonra Suspect ara sıra j-rock j-pop falan da dinlerim Suspect aya hiranoydu bilmemneydi xD
asdasfsadas neyse xD

ivit herkes hoşgelmiş What a Face
Daniel Petrov
Daniel Petrov

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Kamuflaj

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 1:23 pm

Sen de hoşgeldin...
Eärwen Claudia Aldaríon
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Eärwen Claudia Aldaríon

Kahraman Lakabı :

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Şekil Değiştirme

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 9:52 pm

Benim adımda Ekim 13 yaşındayım. What a Face
Aslen Ankaralıyım ama Balıkesir'e taşındık.Kitap okumaya, bişiyler tasarlamaya, müzik dinlemeye, film izlemeye bayılırım.Tam bir film ve müzik koliğimdir.What a Face.Bişiylerde yazabilirim çok rahat :face:Keman çalmayı çok severim ama çok güzel çalamam.cyclops (En azından ben böyle düşünüyorumda nedense insanlar beğeniyo cyclops ) İşte sempatik biriyim filan.Arkadaşlarımla takılmayı çok severim What a Face böyle işte Smile

En son Eärwen Claudia Aldaríon tarafından Çarş. Ağus. 26, 2009 1:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://gokyuzu-lisesi.yetkinforum.com/karakter-kart-f11/earwen-c
Samenta Elãinê Kesty
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Samenta Elãinê Kesty

Kahraman Lakabı : Yetişkin olayım öyle bea xD

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Süper Yumruk

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 9:57 pm

Bende Dila yeniyim burada kafiye forever !! xD
Pearl Beth Truepows
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Pearl Beth Truepows

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Yüksek Ses

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:40 pm

Konuya neden girmediğimi bilmiyorum ancak gecenin ilerleyen saatlerinde DVD keyfimden önce buraya bir uğramak istedim.

Adım Buseee, başka Buse'ler varsa 3 e'li versiyon bana seslenmenizi belirtebilir. Yaşım 13. Yaklaşık 4 yıl önce RPG sitelerini keşfettim ancak pek ilgilenmedim son 2 aydır daha çok uğraşıyorum. Eskişehir'de yaşıyorum ve 8. sınıfa geçtim, evet yaşım küçük, ama bunun bir önemi benim için yok :'P Bir ayağım Karşıyaka da, bunları anlatmaktansa her yere taşıdığım tanıtımımla birazdan sizlerleyim...

Merhaba...

96 - Karşıyaka/İzmir doğumluyum.

Şimdi Eskişhir'de anneannem, dedem ve teyzem ile yaşıyorum. Annemin
2001 faciasında tayini çıkmış, alışma için beni buraya 1. sınıf 2.
dönemde yollamış ve YÖK'e takılıp -hala- gelememiştir. Annem ve babam
ayrılar. Annem İzmir'de babam İstanbul'da Ben Geldim Icon_smile

Üsküdar'ı ve İzmir'i [Karşıyaka ;D] değişmem hiçbir yere. Ancak
çocukken aptallık edip Eskişehir sevdasını ağır bastırttırmışımdır :-\
Ehh, bu yüzden buradayım ya.. Her tatil de (Yaz tatili + 3 gün üstü
tatiller) İzmir'e, ayda birde İstanbul'a giderim. Ben Geldim Icon_smile

Lisede herhalde İzmir'e yada İstanbul'a giderim. Ben Geldim Icon_smile Haydarpaşa Lisesini gözüme kestirdim diyebiliriz. Şu SBS'nin bir son aşaması kaldı o da 2010'da Ben Geldim Icon_smile

Müzik ;D

Evde müzik zevki olan bir kitle hiç olmadı. Bir dayım bir de
kuzenlerim. Kuzenim ben 5-6 yaşındayken Yeni Türkü, Candan Erçetin,
Ezginin Günlüğü, Cem Karaca vs. dinlerdi. Neyseki dayım vardı Ben Geldim Icon_smile Dayımın ayda 7-8 albüm eklenen bir arşivi vardı.

Küçükken bir indigoydum Ben Geldim Icon_smile Hani şu tam çocukluk yaşamayan, ergenler gibi davrananlar var ya.. Hahh, işte ondan Ben Geldim Icon_smile

Bu yüzden başıma daha farklı şeyler geldi. Müzikte de bu oldu.

Pop ve bizim Türklerin ritimleri (Şimdide bir parça başlarken Türkçe olup olmadığını anlayabiliyorsunuzdur. Bende anlıyordum Ben Geldim Icon_smile ) gerçekten bana kötü geliyordu. Ama farklı soundlar dikkatimi çekiyordu.

Gittim 2002'de benden bir yaş büyük kuzenimin Medcezir albümünü
dinledip. İlk parçada feci bir esinti var, bana göre gerçekten çok
mükemmel geldi. Ve sözler anlayamayacağım kadar anlamlı ve yeterince
uzundu. (Çünkü şarkıyı eğer beğenmiyorsam bunun sebebi o kısa sözlerdi.
2 tane dörtlükle geçiştirilmiş olanlar ;D ) Ve bu da benim gibi bir
çocuğu yeterince tahmin etmişti.

O zamanlar dayım Kadıköy'de bir lisede çalışıyordu. Ben daha 6-7
yaşlarındayım. Okulunda Ceza yıl sonunda konser verecekti. Tanıyan çok
azdı. Sadece ilgilenenler gitmişti ve ben de. Gidip fotoğraf çekindim
falan. Komik. Neyse... işte öyle Rap ve Hiphop sevdam başladı. Halada
gitmekte...

Ama her türlü müziği dinlerim, kaliteli olduğu sürece. Reggae, soul, blues, R&B, numetal, rock, jazz...

Kanye West, Missy Elliot, Lenny Kravitz, Damian Marley...

Birde akustik ve bas gitar çalıyorum Ben Geldim Icon_smile 4 yıl oldu. [Eşşek ölüsü gibi taşıyorum çalarken. Oturuncada -ö'le olur mu?- dizim çürüyor. Buna bir çare lazım.]

;D Birde kayda giriyorum arada bir stüdyoda. Sesim güzel değilde yazınca oluyor Ben Geldim Icon_razz İzmir'e gitmemin herhalde olsası nedeni de bu.

Yazarım. [Aklımda ne varsa, her duygumu her düşüncemi kağıda
aktarırım. Dörtlükler yada şiirler, verseler yazarım bazen. Âti yada
kalender değilim ama hepsi doğaçlama gelişiyor ve genellikle hicve
bulaşıyorum.]

Çizemem [Çöp adam dahi işkencedir benim için]

Okurum.

Basketbol oynarım ;D [Çocukkende hep uzundum ama şimdi daha uzunum. 1.78 ;D]

Voleybol oynayamam Ben Geldim Icon_razz [Gittim zorunlu olarak ama kovdurmayıda 4 yıl sonunda başardım ;D ]

Müzik dinlerim.

Müzik yaparım.

Kayardım bir aralarda boyun kırma tehlikesinden sonra bulaşmadım. Zor oluyor.

Adidas Originals Ben Geldim Icon_wink

Quote: "Zenci değil siyahi!" Otamatik olarak uyarıyorum kendimce ama....

Buseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee' Ben Geldim Icon_smile

Ben de hoş'buldum Ben Geldim Icon_smile

Oldu...
Melissa Millbrook

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Zamanı Dondurabilme

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 12:54 am

Melis ben,13 yaşındayım.
Eğer üşeniyorsam ciddi davranırım,işime gelirse coşarım Razz
Delinin tekiyim efem.Çift karakterli diyin siz bana.Biri Britney Spears ile coşan,biri Apocalyptica ile ağlayan Melis.Apocalyptica ile ağlayan kısmımı görmeyin inşallah,çünkü tam bir Gotik'e dönerim.Garip garip yazılar yazar,acıtasyon yaparım Razz

Brit ile coşan ben,ideal ben.Gecenin bi' saati,hatta sabaha karşı bile olsa,yorgunluktan bayılıcak dahi olsam kopabilirim.Çok güzel saçmalarım.

RP karakterimin özellikleri aynı zamanda benm özelliklerimdir ki,her ne kadar istesem de bir Slytherin'li gibi davranamam.O yüzden kendi özelliklerimle yazarım rpyi.

Son 1,5 aydır rp yapıyorum.Annem bilgisayarın başında çok duruyorsun dediğinde (haklı ama,öğlen 1'den gece 1'e kadar kesintisiz.) "RP yazıyorum,Türkçe dersime katkısı çok büyük olucak,rp'de imla kurallarına falan dikkat ediyorsun" diyorum.

4 yıldır Voleybol oynuyorum,sevmemin nedeni de sert bir spor olarak görmem.Birkere dizlik olmadan bütün saha boyunca kaymıştım.Sonuç:arkadaşım yüzünden yenildik.

Müzik olarak Rock dinlerim ama,Apocalyptica vazgeçilmezimdir.Özellikle I don't care şarkısına taparım.

Uzun uzun mesaj yazar,sonra sıkılır silerim..Bunu göndereceğim de şüpheli Razz

Platonik aşığım birine,her bi' işte başarılı bi' insan.Aşık olunmıcak gibi değil Razz

Eğer sitede başka Melis varsa karışmaması açısından Turkuaz diyebilirsiniz,şahsen kendi takma adımdır ve bana uyması için birçok sebep vardır (ki platonik aşık olduğum kişinin en sevdiği renk Turkuaz'mış.)

Öperim,
Ben :*
Eärwen Claudia Aldaríon
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Eärwen Claudia Aldaríon

Kahraman Lakabı :

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Şekil Değiştirme

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 1:14 am

Hoşgeldin Melüsüm Smile
http://gokyuzu-lisesi.yetkinforum.com/karakter-kart-f11/earwen-c
Claudia Chevalier
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Claudia Chevalier

Kahraman Lakabı : Şş sen.

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Çoğalabilme

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 1:23 am

Şş ben geldim, Sibel. Ville Valo bana aittir. Evet tamam bitti bu kadar yeter asdf.
Mélania L. Mythique
Admin & I. Sınıf Kahraman
Mélania L. Mythique

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Geleceği Görebilme

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 1:47 am

Loxnip Petrov demiş ki:
Sadece Ömer tanıyor galiba beni, ben de kendimi tanıtayım Razz

Ali,15(Nisanda 15 yaşımı doldurdum artık 16'dan gün alıyorum Razz), Lise 2, Rp yapmayı seviyorum Razz

Gitar Çalmak, Albüm İncelemek, Pc ve Ps3'te Oyun Oynaya Oynaya Delirmek, İnternette Dolaşmak vs. Favori Aktivitelerim Razz

Başka yerdeki tanıtım yazımı copy/paste yapıyorum xD

Spoiler:
Repalen Zuprak
Repalen Zuprak

Kahraman Lakabı : Sakız Adam :D

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Esneklik

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 4:06 pm

Haha milyonlarca yıl önce toz bulutları vardı Very Happy bu espiriyi her zaman birisi "Ondan önce noldu." deyince kullanırım Very Happy mükemmel bi şekilde anlatmışsın aramıza hoşgeldin Smile
Mélania L. Mythique
Mélania L. Mythique

Karakter Bilgileri

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 2:02 am

Hoşbuldum. ^^
Maddelena Albinia Sidonia
Maddelena Albinia Sidonia

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Materyal Bükme

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 3:05 am

Ah bende geldim bende... Geleli siteye kaç gün oldu bilmiyorum neyse... Hiçbirinizi tanımıyorum henüz ama tanışırız xD Tam birrr rp manyağıyım Very Happy Arkadaşlarım bile benden bıktı diyebiliriz. Sonuçta biri ne yapıyorsun sorusuna rp yazıyorum yanıtını alınca tabi doğal olarak deliriyorlar xD Ama rp benim hayatım Very Happy Abartmayayım. Yani öyle birşeyler Very Happy Ah şimdi kendimi tanıtmam lazım Very Happy Evet başlıyorum hazır olun...

Adım Öykü. Yaşım 16. İstanbul'dayım. Lise 3*e geçtim. Bir sözel öğrencisiyim falan filan işte Very Happy Sende mi İstanbul*lusun diyenlere evetttt diye bir cevabım oluyor. Bunları yazarken zorlanıyorum. Neden diye sorarsanız eğer, msne diline o kadar alışmışımki düzeltmeler yapıyorum arada. Artık alışacağım. Şöyle rp tarihime gelirsek yanılmıyorsam ya 3,5 senelik ya da 3 öyle bişiylerdi galiba, Rp*ye başladım. Bu rp geçmişinin 1.5 yılında hiç rp yapmadım. Elimizde 1,5 yıl gibi bir süre kalıyor. Eh dolayısıyla rp*den soğuttular beni. Yıllar sonra arkadaşımın bir rp sitesi önermesiyle tekrar başladım. Şöyle böyle derken eski rp yeteneklerimi yeniden kazanmaya başladım. Fark ediyorumda eski rplerime bakınca bayağı bir gelişme olmuş. Neyse işte kendimden bahsedeyim biraz.

Çenesi düşük, arada sırada öğüt veren, biraz deli [kim deli değil ki? xD], her zaman arkadaşlarını koruyan, arkadaşlarımın biricik güzin ablasıyım xD Öyle diyorlar işte güzin abla O.o Derslerine her zaman çalışan bir ineğim xD [Kendime inek diyorum O.o] Kalabalık alanlarda el sallayarak bayağı dikkat çeken, arada sırada sus pus olan, sinirlenince ortalığı yıkan biriyim. Yani öyleyim xD Şiir okumaktan ve yazmaktan nefret ederim. Daha çok hikaye ve roman okurum. Yazdığım birçok hikayem var. Herkese iyilik yaparım. Şu sıralar manevi kardeşlerime çok yardımım dokundu. Onlar benim biriciklerim neyse. İyilik meleğiymişim. Yani herkes öyle diyor. İlginçmişim. Dinlediğim müziklere gelirsek; Rock favorim Very Happy Arada sırada Japon ve Kore müziklerine takılıyorum. Birde Opera dinliyorum. Opera da dinlenir mi be! Diyenlerede biraz sinirlensemde herkesin kişisel tercihi olarak görüyorum. Ah bir sene öncesine kadar gitar çalıyordum fakat birgün biri beni sinir etti gitarın tüm akort düğmelerini kırdım xD Gitti gitarım. O günden bu yana gitar çalmıyorum. Öyle böyle yuvarlanıyorum işte. Kısaca ben buyum. xD Siteye hoşgeldim mi bilemem. Ama siteyi çok hoş buldum ^^

Şimdiden herkese şöyleee bir hoşbulduk diyorum Very Happy
Dean Martin Hudson
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Dean Martin Hudson

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Ateş Yaratma

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:16 pm

Hiiç uzun yazamayacağım. xD

Merhaba ben Ömer sanırım sitenin 2. Ömeriyim xD Hayırlısı. Hayattaki tek tutkum sinemadır. Vizyona girmiş ve girecek milyonlarca film var ve hepsi tektek tarafımdan izlenmeyi bekliyor. Aslında hepsi değil... Örneğin Türk filmlerini severim ama eğer korku değillerse. Türklerde hep şey vardı; inandıramayacılık. (ho?) Ya bir insan bir komedi filminde oynadıktan sonra bir korku filminde oynarsa "pf" olur tezini destekleyenlerdenim. Kimse korkmaz. Türkiye'de bu böyledir. Ama amerikada böyle mi (veya bilimum gereksiz ülkelerde) ? Onlar uğraşıyo çabalıyo testereyi çıkarıyor ... bizden sadece okul-araf-göl vsvs çıkar! kusura bakmayın noktadan sonra büyük harflerle başlayamıyıyorum shifte basamayacağım. Ben şuan sinemadan bahsediyorum dimi. ama kendimden bahsedicektim

müzik dinlemem.. aslında dinlerim de çok değil. 3 yıldır rp yapıyorum ve ilk defa adam brody bir rp sitesinde boş :ho: .. Daha önce hep Ian Somerhalder kullanmışımdır ama bıktımm! xO 15 yaşındayım lise 1 e başladım işallah yarın karataşa yazılacağım. izmirde oturuyorum. burası çok sıcaaaaaaaaaaaaaaaak!
Roxanne Elaíne Aldaríon

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Cezbetme (Arkadaşsal)

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 12:06 am

Selam arkadaşlar benim adım Ezgi. 13 yaşındayım 8'e geçtim. Kitap okumayı çok severim. rp nedir yavaş yavaş anlamaya başladım daha henüz yazmış da değilim Very Happy Müzik dinlemeyi severim ama pek seçici değilimdir şarkıcı konusunda, hangi şarkı güzelse dinlerim. Pc başında durmayı severim. Ekim sayesinde buraya üye oldum inşallah beceririm Very Happy
Mélania L. Mythique
Mélania L. Mythique

Karakter Bilgileri

Ben Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim   Ben Geldim Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 1:51 am

Hepiniz hoş geldiniz ^^

Ben Geldim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben Geldim.