Gökyüzü Lisesi l Sky High RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

-Mac Howerback-

2 posters
YazarMesaj
Mac Howerback
I. Sınıf Kahraman Yardımcısı
I. Sınıf Kahraman Yardımcısı
Mac Howerback

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Güldürme

-Mac Howerback- Empty
MesajKonu: -Mac Howerback-   -Mac Howerback- Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 2:57 pm

Ad-Soyad: Mac Howerback
Özel Güç: Güldürme
Örnek Rp: Önceden kendi yazdığım bir avatar Rp'si

Zuko Ba Sing Se'ye amcasını ziyarete gelmişti. Canı çay içmek istemesede özlemişti amcasını...
Buraya kılık değiştirerek gelmişti. Sonuçta bir Ateş Ulusu Prensi nasıl halkın arasına -Hemde toprak Krallığı- sivil olarak çıkabilirdi ki? İşte bu yüzden sivil olarak amcasının dükkanına geldi. İçeride hemen hemen kimse yoktu. Yalnızca üç kişi vardı ve onlarda amcasının en sıkı dostlrıydı. Zuko güvenle kapüşonunu çıkarttı. "Merhaba amca! Ben geldim!" dedi ve amcasıda "Zuko! Senin burada ne işin var?" dedi. Gülümsüyordu. Ancak Zuko amcasını çok iyi tanırdı ve yüzündeki bu ifadeyi hemen çözüverdi. "Amca; Neyin var? solgun görünüyorsun.." dedi. Amcası yapmacık bir kahkaha attı ve Zuko'ya iyi olduğunu söylemeye çalıştı. Amcası susmakta kararlı gibiydi. Konuyu geçirtirmeye çalıştı.. "Neden ayaktasın? Otursana sana taze bir çay getireyim.."
Zuko hayır anlamına gelen bir ifade yaptı ve konuya girdi;
"Amca birşeyler olduğunun farkındayım!" dedi ve oturdu. Amcasına öyle bir bakış furlattı ki amcası en sonunda başka seçeneği olmadığını anladı..
"Aa.. şey.. aslında bir haftadır buraya birileri uğruyor.. ve bizden haraç kesiyorlar.."
Zuko hiddetle ayağı kalktı ve amcasının yeni getirdiği çayı elinin tersi ile yandaki duvara fırlattı. Üstüne yürüyordu.
Amcası sırıtarak ensesini kaşıdı.
Zuko, "Kimler! Hemen söylede şunların icabına bakayım!" dedi ancak amcası birden ifadesiz bir suratla,
"Zrikamo ailesi." dedi. Zuko tanımadığı bu isim karşısında, sadece yumruğunu sıktı. Sonra aniden dükkandan dışarı fırladı.
Sadece koşuyordu. En sonunda Toph'u gördü ve,
"Hey kör haydut! Bana yardım etmelisin!" dedi. Sonra Zrikamo Ailesi adlı olayı anlattı. O'da, "Evet onlarla zamanında çok savaştık" dedi ve yerlerini tarif etti. Zuko bir Toprak Ulusu Devesi aldı ve hemen yola koyuldu. Geldiği yer mağara gibi bir yerdi. Arkası ormana açılıyordu. Yanında bir harabe ve klübe karışımı birşey vardı.
Derken adamlar ellerinde silahlarla, aralarında gülerek kasabaya iniyorlardı. Zuko'yu daha görmemişlerdi ve arkalarını Zuko'ya dönmeleri büyük avantajdı. Zuko arkadan saldırabilirdi.
Sonra bir an düşündü:
"Ben böyle biri değilim!"
Arkalarından koştu. Çok yaklaştığında üstlerinden atlamaya çalıştı ve kendisini karşılarında buldu.
Tam 3 kişiydiler. Hepsi sakallı, iri yarıydı. Ellerinde farklı farklı silahlar vardı.
Birincisinde yay ve ok, ötekinde dev bir çekiç, sonuncusunda ise sivri bir mızrak vardı.
Zuko'ya baktılar ve, "İkile moruk!" dediler. Zuko'nun gözlerinden alev fışkırıyordu adeta... "Ben sizin eziyet edip haraç kestiğiniz kişilerin intikamcısıyım!" dedi. Adamlar ise, "Biz Zrikamo kardeşleriz. Herkes bizi bilir ve bizden korkar. Ancak sen bir ucubesin!" dediler. Zuko onların hayattaki son günleri olduğunu biliyordu.
Bu yüzden başındaki kapüşonunu ve ağzına bağladığı bandanayı çıkardı. Adamlar sanki donmuştu! "S-s-sen pp-prens Zuko's-sun" diye kekelemeye başladılar.
Zuko, onlardan çaldıkları paraları geri vermeleini söyleyince bir tanesi, "Hey! Kardeşlerim o Prens Zuko'ysa bizde Zrikamo kardeşleriz!" dedi.
Birdiğeri, "Evet! Ondan korkumuz yok!" dedi ve savaş başladı...

Adamlardan biri toprak bükücüydü ve Zuko'nun bunu anlaması kendisine savaş başlar başlamaz bir kaya atması ile oldu.
Zuko kenara çekilip atlatmıştı ancak onlar üç kişiydiler. Zuko ateş topları ile iki tanesini etkisiz hale getirmeye çalıştı. Silahları yanmıştı ve korkup kaçtılar. Son adam kalmıştı.
"Heyy!! Sizi korkaklar siz benim kardeşim olamazsınız!" dedi ve Zuko'ya baktı.
Birbirlerine aynı anda saldırdılar ve Zuko ateş topu, Zrikamo kaya parçası attı. İki güçlü bükücünün elementleri adil şekilde çarpıştı.
İkiside geri kaçtılar ve aynısını bir daha yaptılar. Bundan Zrikamo üstün çıkmıştı. Çünkü güneş batmaya başlamıştı! Zuko'nun enerjisi azalıyordu.
Zrikamo kahkaha attı ve, "Haha! Artık sen öldün!" diye bağırdı. Ardından küçük bir yeraltı depremi oluşturdu. Zuko kalan tüm enerjisini ve bükücülüğünü bu savaşa kullanmaya karar verdi. Havaya olağanca gücüyle zıpladı ve bu saldırıdan kurtuldu.
Sonra enerjisini 0'a düşürecek şekilde Zrikamo'ya Magma sıcaklık uyguladı. Zrikamo'nun sadece külleri kalmıştı artık...
Zuko ise yerde 0 enerjiyle baygın kalmış sadece gülümsüyordu. Çünkü artık bu şehre adalet hükmedecekti...

Rp Bitti.
Mélania L. Mythique
Admin & I. Sınıf Kahraman
Admin & I. Sınıf Kahraman
Mélania L. Mythique

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Geleceği Görebilme

-Mac Howerback- Empty
MesajKonu: Geri: -Mac Howerback-   -Mac Howerback- Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 3:04 pm

I. Sınıf Yardımcı!

-Mac Howerback-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» '-Mac Howerback-'
» Mac Howerback