Gökyüzü Lisesi l Sky High RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

*-* Bella Samenta *-*

2 posters
YazarMesaj
Samenta Elãinê Kesty
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Samenta Elãinê Kesty

Kahraman Lakabı : Yetişkin olayım öyle bea xD

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Süper Yumruk

*-* Bella Samenta *-* Empty
MesajKonu: *-* Bella Samenta *-*   *-* Bella Samenta *-* Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 4:04 pm

Ad-Soyad: Bella Samenta Mainley

Kişisel Özellikleriniz: Görebildiğiniz ya da hayal edebildiğiniz en mükemmel şeyi hayal edin. İşte Bella hep o olabilmek için çabalar. Kendiyle övünmekden ya da kendisiyle ilgili herhangi kıskandırma işleminden hiç hoşlanmaz. Onun düşüncesine göre herkes kendi yeteneklerini kendine saklamalı eğer mükemmelseniz ve mükemmel olmak istiyorsanız kimseye hava atmak için değil kendinizi iyi hissede bilmek için mükemmel olmalısınız. Bella da bunun için uğraşır. Bella kişilerin farklarına, özelliklerine veya dışlanılacak herhangi özelliklerine aldırış etmez. Onun gözünde herkes birbiriyle eşittir. Kötülüğün ne anlam ifade ettiğini veya kişiye nasıl zevk verebildiğini hiç anlamamıştır ve anlamayacaktırda zaten. İçinde sadist düşünceli insanlara karşı hep bir nefret beslemiştir ama bir gün o insanlarında düzelebileceğine inanmaktadır. Eğer kötü düşünceli insanların yardıma ihtiyacı olsa Bella onları görmezden gelemez. Her zaman yardım etmek için elinden geleni yapar. Kendi yararını düşündüğü kadar dışarıda ki kişileri de düşünür. Her zaman görebileceğinizin en iyisi olmak için çabalar. Çabaları boşa da gitmemekte dir. Çok duygusaldır ve içine kapanıktır. İyi günüğnde olduğu zaman ise daha farklıdır çünkü o gün çok eğlenceli ve çoşkuludur. Doğayı anlamaya bayılır ve bitki örtüsünü seyretmeyi sever. Gerektiğinde çılgınca şeyler yapmayı sever ama yinede her zmaan için sessiz biri olmuştur. Ama konu yardım etmek olunca herşey değişir. [Bu kurgu'm başka sitede kullanıyorum ama bu sitede de aynı karakter olmak istiyorum ama siteyi tanıdıkça sanırım özellik ekleyeceğim]

Aile Geçmişi: Kurgu'm daha belli olmadığı için geliştirmeyi düşünüyorum. Açıkcası daha sitede yeni olduğumdan karar vermedim. Ama kurgum da olacağı kesinlik şu; Annem ve babam birbirlerinin kararına saygı duyarak boşanmışlardır ve ben annemle birlikte kalıyorum. Babamı hiç görmemişim ya da gördüm ve ben hatırlamıyorum. Babamın çok garip bir yeteneyi varmış annemin anlattığına göre babam, ışığa hükmedebiliyormuş ama annem bana ep babama hiç benzemediğimi söyler. Babam eğlenceli ve çok cuşkulu bir adammış ama ben daha içine kapanık ve daha iyi kalpliymişim. Annemin se daha da özel ve güzel bir yeteneyi varmış ve bu dünya ile ilgiliymiş. Bu yeteneyini bana söylemedi ama neden söylemediğini bilmiyorum.

Role Play Yaşı: 16
Flâvio Lopez Winther
Kurucu Admin & Okul Müdürü
Kurucu Admin & Okul Müdürü
Flâvio Lopez Winther

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Uçabilme, Yakın Dövüş

*-* Bella Samenta *-* Empty
MesajKonu: Geri: *-* Bella Samenta *-*   *-* Bella Samenta *-* Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 4:17 pm

Özelliklerin bana fazla bir şey vermedi.

Süper Yumruk:
Bu yumruğu vurduğun kişi ilk başlarda yüz metre, daha fazla geliştirdiğinde bir kilometre ileriye kadar gidebilir.
http://gokyuzu-lisesi.yetkinforum.com

*-* Bella Samenta *-*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» *-* Bella Samenta *-*
» Samenta Elãniê Kesty'ın Odası