Gökyüzü Lisesi l Sky High RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Claudia L e t h e .

+2
Jaska Mauri Lëskania
Claudia Chevalier
6 posters
YazarMesaj
Claudia Chevalier
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Claudia Chevalier

Kahraman Lakabı : Şş sen.

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Çoğalabilme

Claudia L e t h e . Empty
MesajKonu: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 3:23 pm

• Nemo me impune lacessit.

Tam Ad: Claudia Lethe Chevalier.
    Doğum Tarihi: 20.11.xxxx
    Burç: Akrep.
    Uyruk: Fransız-İngiliz melezi.
    Bildiği Diller: Fransızca [Ana Dil], İngilizce [Çok iyi], Latince [Orta].
    Özel Yeteneği: Çoğalma.

• Non semper ea sunt quae videntur.

Fiziksel portresi: Bir rahibenin örtüsü misali yüzünü ve gövdesini saran uzun, dalgalı ve sarının en hoş tonlarını ustaca bir araya getirmiş olan saçları, normalde ancak kozmetiklerle yaratılabilecek solgun, beyaz teniyle kesinlikle göze çarpmayacak bir kız değil Claudia. Yine de onun iki derin okyanus gibi, parlak mavi gözlerine bakınca normalden farklı bir güzelliği olduğu hissine kapılabilirsiniz. 16 yaşındaki bir kızın duru güzelliğini taşımakla beraber, görünümünde ürkütücü bir hava vardır, onun yaşında bir kızda kolayca görülemeyecek bir hava. Uykusuzluktan ya da değil, gözlerinin altında her zaman morumsu halkalar vardır, bunları gizlemek gibi bir niyeti hiçbir zaman olmamıştır da. Görünüşüne aşırı bir özen göstermez, ona göre doğal hali, 1 ton makyaj yığınının ardındaki halinden daha güzeldir. Yine de onu hiçbir zaman saçı başı dağınık, pasaklı bir şekilde göremezsiniz. İri ve her daim derin bakan gözlerini çevreleyen sık kirpikleri, yukarı baktığında neredeyse kaşlarına değecek kadar uzun sayılabilir ve bu da kıza gizemli bir hava bahşeder. Fazla dolgun olmasa da normalden biraz daha dolgun sayılabilecek dudakları, biçimlidir ve her daim kendiliğinden kiraz kırmızısından gül kurusuna kadar kırmızı tonlarında bir renge sahiptir. Yüzünde en çok dikkat çeken ikinci şeyse mükemmel derecede düzgün olan burnudur muhtemelen. Yaşıtlarıyla aynı boydadır, hatta belki biraz daha kısa sayılabilir ama onlardan daha zayıf olmakla beraber daha düzgün olan fiziğiyle bir eksi olarak gördüğü bu özelliğini telafi eder, aynı zamanda uzun bacakları onun boyunu olduğundan uzun gösterebiliyordur. Hareketleri hiçbir zaman abartılı, düşüncesiz değildir, doğal bir zerafet içinde dengelidir de. Kıyafetlerinde hiçbir zaman iddialı renkleri tercih etmez, aynı zamanda açık tonları da. Beyaz, hoş bir tonda olan teniyle kontrast oluşturan siyah, koyu gri ya da gül kurusu renkler her zaman tercihi olmuştur. Kısa etekler, dar pantalonlar, uzun ve klasik tarzda pardösüler, uzun çizmelerle viktoryen tarzı bluzlar favorileri sayılabilir; ince boynuna her daim doladığı renkli atkılarsa vazgeçilmezleri arasındadır. Sade, klasik ama şık bir tarzı vardır ve rahat hissetmediği şeyleri giyecek değildir, modaya fazla önem vermez.

Kişisel portresi: Claudia... Eğer onun kişiliği, düşünceleri ve zevkleri saatte bir değişmeseydi, onu tanımlayacak kelimeler bulunabilirdi belki de. Yine de her daim koruduğu özellikleri de vardır elbette; açıksözlülüğü ve soğukluğu gibi. İnsanlarla arkadaş olma gibi bir çabası yoktur, hiçbir zaman olmamıştır ve açıkçası bundan sonra da olacağını düşünmez. Kendi kendisine yetebileceğini düşünür, zira 'arkadaşım' diyebileceği kadar mükemmel bir insanın olmadığı kanısındadır. Bu nedenle de kendisi ve değer verdiği birkaç kişi haricinde, görüşlerini ya da düşünceleri umursadığı hiçbir kişi yoktur. Çoğu zaman küstahlığa varan açıksözlülüğü de bu yüzdendir, insanların kırılması ya da üzülmesi onun için bir anlam ifade etmez. Önemli olan kendisidir, her zaman kendisi. Bencilliği olabilecek son noktadadır, birkaç kişi haricinde kimseyle birşey paylaşmaz, duyguları dahil. Bu nedenle de duygularını saklamada usta olduğu söylenebilir, ya da olmadığı biri gibi davranmakta. Yine de bu şekilde davranmaktan hazzetmez, onun için en iyi olan şey doğallık ve sadeliktir, abartıdan her anlamda olabildiğince uzak durur. İnsanlara, kendisini ne kadar yakın hissederse hissetsin her zaman koyduğu bir mesafe de vardır, bunu bir zorunluluk gibi algılar ve ailesi için bile geçerlidir. Birileriyle yakınlaşmaktan pek hoşlanmadığı gibi kendisine istediğinden daha fazla yakınlaşanları da sevmez, çabuk öfkelenmese bile, kendisini gerçekten kızdıracak bir harekette bulunulursa öfkesinden sakınılması gereken biri olabilir. Aşırı derece olmasa da oldukça zeki ve mantıklı olduğu söylenebilir, kişiliğinde ve kararlarında duygularından ziyade mantığını dinler ve o doğrultuda karar alır. Güce ve estetik olan her şeye karşı bir tutkusu vardır, aşırı derecede olmasa da kendisine saygı gösterilmesini ister içten içe, insanları önemsemese de, toplum dışı biri olmak ona göre değildir. Bunların dışında, onu bir an neşeli, mutlu görürseniz emin olun az sonra bunun tam tersi kadar karamsar ve nefret dolu da olabilir. Ne zaman ne yapacağı, nasıl davranacağı belli olmayan biridir, nasıl olacağını çoğu zaman kendisi bile bilemez.

En son Claudia Chevalier tarafından Perş. Ağus. 27, 2009 12:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Claudia Chevalier
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Claudia Chevalier

Karakter Bilgileri

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 3:25 pm

L e j a n t *

Jaska Mauri Lëskania
Claudia L e t h e . 5509689
Jaska, evet onu eskiden beri tanıyorum. Belki de bu yüzden, normalde onun gibi insanlardan hoşlanmazken onunla iyi anlaşabiliyorum. Yanında kendimi rahat hissettiğim gibi eğleniyorum da, benim için değişik bir şey bu. Ayrıca şey, ona karşı duygusal bir şeyler hissetmesem de kesinlikle çok hoş bir görünümü olduğunu inkar edemem.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Mélania L. Mythique
Claudia L e t h e . 16177746
Farkındayım, Mélania'yla benziyoruz. Aynı umursamazlık, ego, ve daha henüz farkında olmadığım bir çok ortak noktamız olduğunu düşünüyorum. Ama sanırım görünümü benim için fazla karamsar, yine de hoş biri olduğunu inkar edemem. Belki bir gün tanışırsak, anlaşabiliriz. Yine de şu anda iletişime geçmeyi düşünmüyor, diğer herkesle olduğu gibi.

Camille Winther
Claudia L e t h e . Th_gemmawardicons-3-12
Jaska'nın sevimli sevgilisi, yanılıyor muyum? Beni deli ediyor. Onunla pek konuşmadık, hatta karakterini doğru düzgün bildiğim bile söylenemez ama ona yakın olması bile ona önyargılı bir kin beslememe sebep oldu. O sarı saçlarını yolsam neler olabileceğini çok düşündüm, ama gücümü harcamama değebilecek biri olmadığına kanaat getirdim. Ayrıca şu sıralar nedense bana iyi davranıyor, ve az da olsa tanıdığım kadarıyla sebepsiz yere bunu yapmayacağını biliyorum.

Daniel Petrov
*ICON EKLENECEK*
Aslında benim için, o uğraşmama değmeyecek derecede sıkıcı ve basit biri. Klasik hareketleri ve düşüncelerini ortaya koyunca ona sinir olmamam elde değil tabii, birkaç defa da atıştık, ben ona sataştıkça o benim gibilerle uğraşamayacağını, daha önemli işleri olduğunu söyleyip gidiyordu. Ne kadar çocukça bulduğumu tahmin edemezsiniz.

-
Ad, Soyad:
Icon:
Karakterin Claudia hakkındaki düşünceleri:

Eksiksiz doldurmayanı ekleyemeyeceğim. ^^

En son Claudia Chevalier tarafından Perş. Ağus. 27, 2009 12:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Jaska Mauri Lëskania
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Jaska Mauri Lëskania

Karakter Bilgileri
Özel Güç: İp Hakimiyeti

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 4:05 pm

Jaska Mauri Lëskania
İcon sende var zaten asdf
Kurgumuz belliydi sanki? Yani en azından rpde öyle bir şeyler çizittirivermiştin yeniden yazdırma bana. =o

edit. oha ne içeriksiz bi mesaj olmuş bu asdf
Claudia Chevalier
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Claudia Chevalier

Karakter Bilgileri

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 5:08 pm

Ekledim asdf her şeyi ben yaptım ya. :Ç
Repalen Zuprak
I. Sınıf Kahraman Yardımcısı
Repalen Zuprak

Kahraman Lakabı : Sakız Adam :D

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Esneklik

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 5:18 pm

Çok güzel bi mesaj Very Happy rabbit
Claudia Chevalier
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Claudia Chevalier

Karakter Bilgileri

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 5:21 pm

Mesaj ? Ayrıca eklenme amacı dışında bir şey yazmazsan daha iyi olur, sohbet başlığına çevirmek istemiyorum da.
Mélania L. Mythique
Admin & I. Sınıf Kahraman
Mélania L. Mythique

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Geleceği Görebilme

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 5:25 pm

Mélania Luciana Mythique
Claudia L e t h e . 16177746 Claudia L e t h e . 10203806 Claudia L e t h e . 94108227
Bu kız bana fazlasıyla benziyor. Umursamazlık, ego, yalnızlığın rahatsız etmemesi.. Ve daha birçok şey. Bu egoyu hak ediyor gibi. Yani sanırım. Hoş kız. Tarzını pek sevmesem de, hoş olduğunu inkâr edemem. Sarışın olması dışında bana itici gelen bir yanı yok gibi. Şuanlık sadece uzaktan bakıyorum. Belki bir gün şans eseri tanışırız.
Claudia Chevalier
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Claudia Chevalier

Karakter Bilgileri

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 5:31 pm

Ekledim, başka?
Repalen Zuprak
Repalen Zuprak

Karakter Bilgileri

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 5:39 pm

Ad, Soyad: Repalen Zuprak
Icon: Claudia L e t h e . Ea_100x100

Karakterin Claudia hakkındaki düşünceleri: Çok hoş ve tatlı birisi sarı saçları çok hoşuma gidiyor sadece uzaktan tanışıyoruz ama yakından tanımak için herşeyimi veririm... İri gözlerinin bana sevgiyle bakması için elimden gelen herşeyi yaparım Smile

En son Repalen Zuprak tarafından Çarş. Ağus. 26, 2009 6:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Camille Winther
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Camille Winther

Kahraman Lakabı : Bayan De Vil

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Dört Element Kontrolü

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 5:44 pm

Claudia L e t h e . Th_gemmawardicons-3-12

¨Kabul ediyorum, başlarda bir tehlikeydin benim için. Jaska'nın etrafında olman beni deli ediyordu. Birkaç iğneleyici laf da işitmişsindir... Ancak şimdilerde sana olan tavrımdaki ani değişiklik ikimizi de şaşırtıcak bir hal almış gözüküyor. Mutlaka bir çıkarım vardır...¨

Diyooorum (:
Claudia Chevalier
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Claudia Chevalier

Karakter Bilgileri

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 6:08 pm

Ekledim, en sevdiğim kurgu oldu şimdilik asdf. =P
Repalen Zuprak
Repalen Zuprak

Karakter Bilgileri

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 6:10 pm

Ya beni ya beni? Sad
Claudia Chevalier
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Claudia Chevalier

Karakter Bilgileri

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 6:16 pm

Icon 100x100 boyutlarında oluyor. Değiştirmelisin.
Repalen Zuprak
Repalen Zuprak

Karakter Bilgileri

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 6:46 pm

Şimdi..?
Claudia Chevalier
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Claudia Chevalier

Karakter Bilgileri

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 10:45 pm

Karakterinin iconu değil, her neyse boşver of.
Daniel Petrov
Daniel Petrov

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Kamuflaj

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 11:25 am

Daniel Petrov
Icon:Melania'nin lejantından al
Kurgu:Melania sana benden çok bahsetmiş...Ne kadar dost canlısı iyilik meraklısı fln olduğumu bu yüzden Düşman die eklersen.. Very Happy
Claudia Chevalier
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Claudia Chevalier

Karakter Bilgileri

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 11:49 am

Mélania'yla tanışmıyoruz yanlız, neyse o halde atışmalar sonucu tanıştığımızı falan yazarım, olumsuza yine. Üşenmediğim bi' ara eklerim. =D
Daniel Petrov
Daniel Petrov

Karakter Bilgileri

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 12:39 pm

Very Happy Smile
Claudia Chevalier
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Claudia Chevalier

Karakter Bilgileri

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 2:42 pm

Ekledim, evet başka? =D
Mélania L. Mythique
Mélania L. Mythique

Karakter Bilgileri
Özel Güç: Geleceği Görebilme

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 2:49 pm

Claudia L e t h e . Ashton-ashton-kutcher-1578022-100-100Claudia L e t h e . Ashton-ashton-kutcher-1578023-100-100

Al Daniel'in iconları.. Üşenmeyip aradıydım.. xD
Daniel Petrov
Daniel Petrov

Karakter Bilgileri

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 3:01 pm

Saol naapalım bilmioz bu ıcon işlerini Embarassed
Claudia Chevalier
I. Sınıf Kahraman
I. Sınıf Kahraman
Claudia Chevalier

Karakter Bilgileri

MesajKonu: Geri: Claudia L e t h e .   Claudia L e t h e . Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 3:07 pm

Alın tonla Ashton Kutcher iconu. =P

http://community.livejournal.com/misty_creates/44722.html#cutid1
http://totge.livejournal.com/25256.html

Neyse evet sağol Mélania, eklerim ben. =D

Claudia L e t h e .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Claudia.
» Claudia.
» Eärwen Claudia Aldaríon
» Claudia Chelestis'ın Odası